Vaj Masazhi Magoon Jasmine

800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Magoon Massage

Aromë ekzotike e dashurisë!
Aroma e këtij vaji të hollë dhe pa ngjyrë përhapet në lëkurë dhe mbetet për njëfare kohe edhe mbasi keni bërë dush. Jasmina komunikon me shpirtin. Ajo ka një efekt relaksues së mendjes, balancon dhe stimulon shqisat. Mbas një dite të lodhshme është shija e duhur për një masazh relaksues.

Info shtesë

Aromë ekzotike e dashurisë!
Aroma e këtij vaji të hollë dhe pa ngjyrë përhapet në lëkurë dhe mbetet për njëfare kohe edhe mbasi keni bërë dush. Jasmina komunikon me shpirtin. Ajo ka një efekt relaksues së mendjes, balancon dhe stimulon shqisat. Mbas një dite të lodhshme është shija e duhur për një masazh relaksues.

Përveç aromës sensuale, ky vaj karakterizohet nga një veti lubrifikimi që zgjat dhe butësi në lëkurë. E tretshme në ujë dhe e lehtë për tu larë. Nuk ngjitet dhe nuk lë njollë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!