Vaj Masazhi Christmas Oil Apple/Cinnamon 50Ml

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Per masazhe erotike dhe me shume!
Ky vaj masazhi i sofistikuar me nje arome vertet qiellore molle dhe kanelle ju fton per nje masazh sexi nen pemen e Krishtlindjeve. Vaj me cilesi shume te larte dhe me tipare rreshkitese qe zgjasin shume.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Per masazhe erotike dhe me shume!
Ky vaj masazhi i sofistikuar me nje arome vertet qiellore molle dhe kanelle ju fton per nje masazh sexi nen pemen e Krishtlindjeve. Vaj me cilesi shume te larte dhe me tipare rreshkitese qe zgjasin shume.

Masa: 50 ml, variant i limituar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!