Vaj Masazhi Flutschi Orgy Oil 500Ml

2,850 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Flutschi

Vaj masazhi i cilesise se larte (prodhuar ne Gjermani) me efekt rreshkites te gjate: idel per akte te perzgjatur. Me vaj jojoba, pa ere dhe shije.

Info shtesë

Vaj masazhi i cilesise se larte (prodhuar ne Gjermani) me efekt rreshkites te gjate: idel per akte te perzgjatur. Me vaj jojoba, pa ere dhe shije. Me baze uji, i lehte per tu lare. I Testuar dermatologjikisht. 500 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!