Vaj Masazhi Shiatsu Ylang 250Ml

2,730 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shiatsu

Vaj masazhi i cilesise se larte per lekure te perkujdesur dhe te bute. Aroma fisnike e luleve Ylang Ylang ledhaton cdo sens tuajin dhe krijon nje atmosfere erotike.

Info shtesë

Vaj masazhi i cilesise se larte per lekure te perkujdesur dhe te bute. Aroma fisnike e luleve Ylang Ylang ledhaton cdo sens tuajin dhe krijon nje atmosfere erotike. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!