Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150Ml

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

JoyDivision

Vaj ushques per lekuren, me efekt nxehes dhe shije frutash.

Prodhuar ne Gjermani.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vaj ushques per lekuren, me efekt nxehes dhe shije frutash. Prodhuar ne Gjermani. Shishe 150ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!