Vaj Masazhi Warm Up Raspberry 150Ml

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

JoyDivision

Vaj masazhi ushqyes me efekt nxehes dhe shije frutash.

Prodhuar ne Gjermani.

Info shtesë

Vaj masazhi ushqyes me efekt nxehes dhe shije frutash. Prodhuar ne Gjermani. Shishe 150ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!