Exotiq Massage Oil Sweet Strawberry - 100 ml

EX-KO-04-100

2,190 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme luleshtrydhe. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:
Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Aroma, Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamin E).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme luleshtrydhe. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:
Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Aroma, Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamin E).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!