Vaj Masazhi WARMup Green Apple 150 ml

06115810000

2,020 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj masazhi me efekt nxehes dhe arome molle jeshile si te ishte arome reale. Pa sheqerna dhe i tretshem ne uje. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. 150ml.

Info shtesë

Vaj masazhi me efekt nxehes dhe arome molle jeshile si te ishte arome reale. Pa sheqerna dhe i tretshem ne uje. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. 150ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!