Vaj Masazhi WARMup Mango+Maracuya 150 ml

06115900000

2,020 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj masazhi me efekt nxehes dhe arome mango si te ishte arome reale. Pa sheqerna dhe i tretshem ne uje. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. 150ml.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vaj masazhi me efekt nxehes dhe arome mango si te ishte arome reale. Pa sheqerna dhe i tretshem ne uje. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. 150ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!