Qirinj Masazhi Bad Kitty Pink

07715620000

990 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Ky qiri është ideal për lojëra SM (sadomazokiste). Dylli i tij nuk nxehet gjatë djegies aq shumë sa dylli i një qiriu normal, dhe për këtë arsye ai pikon në lëkurën e partnerit tuaj me vetëm 54 °C në vend të 60 °C që është qiriu i zakonshëm.

Info shtesë

Ky qiri është ideal për lojëra SM (sadomazokiste). Dylli i tij nuk nxehet gjatë djegies aq shumë sa dylli i një qiriu normal, dhe për këtë arsye ai pikon në lëkurën e partnerit tuaj me vetëm 54 °C në vend të 60 °C që është qiriu i zakonshëm.

Ngjyra: Pink
Gjatësia: rreth 17 cm
Ø 3.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!