Sqweel2 White

05755000000

8,790 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrime pa zhurme dhe i lehte per tu pastruar. Sqweel eshte nje loder unike e cila rrotullohet si rrote nderkohe qe flatrat e silikonit ngacmojne dhe ferkojne vaginen ose koken e penisit. Fuqia e rrotullimit eshte e kontrollueshme. Rrota mund te hiqet per pastrim me te thjeshte

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrime pa zhurme dhe i lehte per tu pastruar. Sqweel eshte nje loder unike e cila rrotullohet si rrote nderkohe qe flatrat e silikonit ngacmojne dhe ferkojne vaginen ose koken e penisit. Fuqia e rrotullimit eshte e kontrollueshme. Rrota mund te hiqet per pastrim me te thjeshte, permasa 12 x 10 cm. Materiali: ABS/silikon. Manual perdorimi i perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!