PP Handarbeit Masturbator

05134310000

3,390 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masturbator pa vibrim PP Handarbeit

Kënaqe veten!

Një masturbator dore në formën e një pompe që ngushton tunelin e kënaqësisë së nubby. Thjesht futni penisin dhe lërini duart tuaja të marrin ritmin!

Gjatësia totale 20.5 cm, Ø 3.1 cm - shumë e ngushtë dhe flexible!

ABS (strehim), TPE (mëngë e brendshme).

Përshkrimi i materialit: ABS me TPE

Ngjyra: E zezë

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Masturbator pa vibrim PP Handarbeit

Kënaqe veten!

Një masturbator dore në formën e një pompe që ngushton tunelin e kënaqësisë së nubby. Thjesht futni penisin dhe lërini duart tuaja të marrin ritmin!

Gjatësia totale 20.5 cm, Ø 3.1 cm - shumë e ngushtë dhe flexible!

ABS (strehim), TPE (mëngë e brendshme).

Përshkrimi i materialit: ABS me TPE

Ngjyra: E zezë

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!