FPPR. Anus Masturbator - Mocha

FPPR009

1,960 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te erret joshese dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te erret joshese dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!