Blow Job Sensation

05186200000

2,820 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masturbator Blow Job Sensation ngjyre i zi dhe trasnparent, kupe thithese e bute ngjyre natyrale me pompe dore. Thellesia 10 cm, diam i brendshmen 4.5 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Masturbator Blow Job Sensation ngjyre i zi dhe trasnparent, kupe thithese e bute ngjyre natyrale me pompe dore. Thellesia 10 cm, diam i brendshmen 4.5 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!