Masturbator Vibrating Vagina Sucker

05561810000

5,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Shtypni topin e bute dhe krijoni nje vakum te pelqyeshem. Ndizni vibratorin klitoral te inkorporuar dhe perjetoni ndjenjen e stimuluar.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Shtypni topin e bute dhe krijoni nje vakum te pelqyeshem. Ndizni vibratorin klitoral te inkorporuar dhe perjetoni ndjenjen e stimuluar. Perfshihet nje lubrifikant shembull. (Ju lutemi porosini dhe bateri 2 AA ekstra)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!