Vagine me Vibrim Lolita

05504260000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vagine jashtezakonisht e ngushte dhe e rreshkitshme. Vibrimet me nivele shpejtesie te ndryshme ju japin nje trajtim ekstra.

Masa : 9 cm thelle, Ø 1.5 cm (fleksible).
Ju lutem porositni bateri vecmas: 2 x AA.

Info shtesë

Vagine jashtezakonisht e ngushte dhe e rreshkitshme. Vibrimet me nivele shpejtesie te ndryshme ju japin nje trajtim ekstra.

Masa : 9 cm thelle, Ø 1.5 cm (fleksible).
Ju lutem porositni bateri vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!