Masturbator Mandy's Blow Job

05262660000

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Masturbator me buze te trasha, gjuhe te plote, dhe perla masazhuese ne brendesi. Material xhelatin shume fleksibel dhe i rreshkitshem.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masturbator me buze te trasha, gjuhe te plote, dhe perla masazhuese ne brendesi. Material xhelatin shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Masa: 14 cm i gjate, 12.5 cm i thelle,  Ø 1 cm (shume elastik). Vjen me nje lubrifikant "Flutschi" shembul.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!