Masturbator Vulcan Ripe Mouth Vibe

05056760000

3,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasi hapet, ky masturbator goje Vulcan eshte gati per te kryer nje akt oral te vertete. Eshte i krijuar ne nje ngjyre natyrale, prej materiali si lekure reale dhe te njombe, me teksture stimuluese ne brendesi per me shume kenaqesi. Permasa totale: afersisht 15 cm, me nje diameter te ngjeshur gjithesesi fleksibel. Mini vibrator i perfshire i cili mund te hiqet. Materiali: PP, SEBS (masturbatori), ABS (mini vibraotri). Baterite e perfshira.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pasi hapet, ky masturbator goje Vulcan eshte gati per te kryer nje akt oral te vertete. Eshte i krijuar ne nje ngjyre natyrale, prej materiali si lekure reale dhe te njombe, me teksture stimuluese ne brendesi per me shume kenaqesi. Permasa totale: afersisht 15 cm, me nje diameter te ngjeshur gjithesesi fleksibel. Mini vibrator i perfshire i cili mund te hiqet. Materiali: PP, SEBS (masturbatori), ABS (mini vibraotri). Baterite e perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!