Mastrubator O` Doyle`s Stout

05053820000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masturbator me ngjyre natyrale dhe tunel me strukture stimuluese. Vjen ne nje kanace ngjyre te zeze dhe flori te stilit O` Doyle. Thjesht fusni penisin ne tunelin e ngushte dhe perjetoni eksitim te paster. Gjatesia totale: 20 cm. Materiali: TPR, TPE. Lubrifikant tester dhe manual perdorimi i perfshire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masturbator me ngjyre natyrale dhe tunel me strukture stimuluese. Vjen ne nje kanace ngjyre te zeze dhe flori te stilit O` Doyle. Thjesht fusni penisin ne tunelin e ngushte dhe perjetoni eksitim te paster. Gjatesia totale: 20 cm. Materiali: TPR, TPE. Lubrifikant tester dhe manual perdorimi i perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!