Vagine Lady Lager

05053660000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masturbator vagine ngjyre natyrale me strukture te brendshme stimuluese, vendosur brenda nje kanave ngjyre blu dhe floriri. Thjesht shijoni kenaqesine e ngushte. Afersisht 20 cm gjatesia totale. Materiali: TPR, TPE. Lubrifikant tester dhe manual perdorimi i perfshire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masturbator vagine ngjyre natyrale me strukture te brendshme stimuluese, vendosur brenda nje kanave ngjyre blu dhe floriri. Thjesht shijoni kenaqesine e ngushte. Afersisht 20 cm gjatesia totale. Materiali: TPR, TPE. Lubrifikant tester dhe manual perdorimi i perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!