Masturbator Goje Sasha Grey Deep Throat

05140710000

4,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mastubator ne forme goje me buze dhe gjuhe. Me strukture stimuluese ne brendesi. 14 cm i gjate, diam. fleksibel. Materiali: TPE.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mastubator ne forme goje me buze dhe gjuhe. Me strukture stimuluese ne brendesi. 14 cm i gjate, diam. fleksibel. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!