Vibrating Little Rabbit

1,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Unaze penisi silikoni transparene me mini vibrator dhe stimulues te heqshem ne forme lepurushi. 

Info shtesë

Unaze penisi silikoni transparene me mini vibrator dhe stimulues te heqshem ne forme lepurushi.
Diam 3 cm (elastik). Baterite e perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!