Zgjatues Penisi Fantasy X-tensions Perfect 3 Extension

4112-21

5,140 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fantasy X-tensions

Kthejeni penisin tuaj në një makineri të menjëhershme të kënaqësisë me të pabesueshmen Fantasy X. Tani mund të jeni mashkull në maksimumin tuaj dhe të kënaqni partnerin tuaj me këtë produkt për rritjen e eksitimit. Zhvilluar si një alternativë e sigurt, e përballueshme dhe jo kirurgjikale Fantasy X do t'ju japë një penis më të madh, më të trashë dhe më të kënaqëshëm që keni imagjinuar ndonjëherë! E përsosur për burrat me që vuajnë nga keqfunksionimi erektal dhe problemet e performancës për shkak të moshës, ky produkt do tju sjelli rezultate ju dhe partnerit tuaj.

Info shtesë

Kthejeni penisin tuaj në një makineri të menjëhershme të kënaqësisë me të pabesueshmen Fantasy X. Tani mund të jeni mashkull në maksimumin tuaj dhe të kënaqni partnerin tuaj me këtë produkt për rritjen e eksitimit. Zhvilluar si një alternativë e sigurt, e përballueshme dhe jo kirurgjikale Fantasy X do t'ju japë një penis më të madh, më të trashë dhe më të kënaqëshëm që keni imagjinuar ndonjëherë! E përsosur për burrat me që vuajnë nga keqfunksionimi erektal dhe problemet e performancës për shkak të moshës, ky produkt do tju sjelli rezultate ju dhe partnerit tuaj.

Extension Perfect 3 "është një zgjatim i përshtatshëm që mund të shkurtohet lehtësisht në bazë për një përshtatje të përsosur. Është shumë elastike për të akomoduar shumicën e madhësive dhe mjaftueshëm për t'ju ndihmuar të zgjasni më gjatë. Partneri juaj do të gëzojë penetrim më të thellë me zgjatimin 2.5 cm në majë, ndërsa boshti ultra-lifelike ju bën 33% të trashë për të ofruar një ndjenjë më të plotë dhe orgazëm të jashtëzakonshme. Materiali super i butë Fanta Flesh ndjehet si një lëkurë e dytë madje edhe më e mirë!

Pastrimi është i thjeshtë, mjafton që pas aktit ta lani me ujë të ngrohtë. Ky nuk është një prezervativ.

 

+ (76 mm) Zgjerim

+ Shton 33% trashësi

+ Ultra-Lifelike Fanta Flesh

+ Prerje për përshtatje perfekte

+ Phthalate-Pa pagesë

+ Përfshihet lubrifikanti falas dhe pastruesi

 

Matjet e artikullit:

Gjatësia: 22.8 cm

Gjerësia: 4.4 cm

Diametri i brendshëm: 2.5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!