Unaza Booster - Zeze

SHT406BLK

1,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

unazë e rregullueshme, më e mira dhe më e rehatshme në mënyrë që netët e pasionit të zgjasin për aq kohë sa të doni. silikon mjekësor të klasës së lartë. Është plotësisht i rregullueshëm dhe është shumë i lehtë për t'u vënë
Masat: 14.1 cm x 3 cm

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

unazë e rregullueshme, më e mira dhe më e rehatshme në mënyrë që netët e pasionit të zgjasin për aq kohë sa të doni. silikon mjekësor të klasës së lartë. Është plotësisht i rregullueshëm dhe është shumë i lehtë për t'u vënë
Masat: 14.1 cm x 3 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!