Unaze Penisi me Vibrim MOJO BATEAU

55003892

2,830 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Unaze penisi me vibrimi te fuqishme per stimulimin tuaj dhe te partneres, dhe unaza gjithashtu siguron zgjatje te ereksionin. Me material silikon dhe ABS, rrezisten ndaj ujit, me 7 nivele vibrimi. Baterite e perfshira.

Info shtesë

Unaze penisi me vibrimi te fuqishme per stimulimin tuaj dhe te partneres, dhe unaza gjithashtu siguron zgjatje te ereksionin. Me material silikon dhe ABS, rrezisten ndaj ujit, me 7 nivele vibrimi. Baterite e perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!