6-Piece Cock Ring Set

BON004

3,230 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set me 6 unaza penisi perfekt per cdo mashkull. Unazat prej materiali silikoni pa arome dhe te qendrueshme. Diametri i unazave:  2.6 cm, 3.2 cm, 3.8 cm, 4.5 cm, 5.2 cm dhe 5.7 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set me 6 unaza penisi perfekt per cdo mashkull. Unazat prej materiali silikoni pa arome dhe te qendrueshme. Diametri i unazave:  2.6 cm, 3.2 cm, 3.8 cm, 4.5 cm, 5.2 cm dhe 5.7 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!