Zgjatues Penisi MALESATION Penis Extender 2"

670000031559

4,840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi me zgjatin ne maje rreth 5cm, per nje penis me te madhe dhe pamje realistike. Zgjatimi mund te rregullohet pasi menga mund te pritet per tju pershtatur perfekt. Me siperfaqe te bute per ndjesi sa me reale. Materiali: TPE, gjatesia totale 21cm. diam. 1.75cm, trashesia e menges 0.5cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Menge penisi me zgjatin ne maje rreth 5cm, per nje penis me te madhe dhe pamje realistike. Zgjatimi mund te rregullohet pasi menga mund te pritet per tju pershtatur perfekt. Me siperfaqe te bute per ndjesi sa me reale. Materiali: TPE, gjatesia totale 21cm. diam. 1.75cm, trashesia e menges 0.5cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!