Zgjatues Penisi SLEEVE CRYSTAL PENIS SHEATH

00800741

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zgjatues penisi transparente me strukturë mjaft stimuluese për të siguruar stimulime dhe kënaqësi maksimale për mashkullin dhe femrën.  Gjatësia totale: rreth 18 cm. Diam. 3 cm elastik. Materiali TPR

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Zgjatues penisi transparente me strukturë mjaft stimuluese për të siguruar stimulime dhe kënaqësi maksimale për mashkullin dhe femrën.  Gjatësia totale: rreth 18 cm. Diam. 3 cm elastik. Materiali TPR

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!