Zgjates Penisi X-TRA SLEEVE BLUE

00800785

780 Lekë

1,200 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi e cila ju mundeson te rrisni gjatesine dhe trashesine e penisit. Prej materiali silikon te bute, e rehatshme per te 2 partneret dhe me rezultate te garantuara. Materiali: silikon. Diametri: 1.7 elastik. Gjatesia 14 cm. Ngjyre blu.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Menge penisi e cila ju mundeson te rrisni gjatesine dhe trashesine e penisit. Prej materiali silikon te bute, e rehatshme per te 2 partneret dhe me rezultate te garantuara. Materiali: silikon. Diametri: 1.7 elastik. Gjatesia 14 cm. Ngjyre blu.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!