Unaze Penisi VIBRATING ERECTION MASTER Clear

00800678

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Per shtim te fuqise seksuale! Unaze penisi prej materilali shume fleksibel dhe me vibrator te integruar. Vibrimet permbushin te gjitha deshirat tuaja duke zgjatur ereksionin. Vibrimet ndizen dhe fiken shume thjeshte. 4 baterite e perfshira. Diam. 3 cm elastik.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Per shtim te fuqise seksuale! Unaze penisi prej materilali shume fleksibel dhe me vibrator te integruar. Vibrimet permbushin te gjitha deshirat tuaja duke zgjatur ereksionin. Vibrimet ndizen dhe fiken shume thjeshte. 4 baterite e perfshira. Diam. 3 cm elastik.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!