Zgjatues Penisi Crystal Skin Penis Sleeve

05169880000

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi me zgjatim 2 cm dhe unaze penisi. Prej materiali silikon transparent dhe te bute me maja. Gjithashtu i pershtatshem per dildo dhe vibrator.
Permasa: 11 cm, diam. 3 cm.

Info shtesë

Menge penisi me zgjatim 2 cm dhe unaze penisi. Prej materiali silikon transparent dhe te bute me maja. Gjithashtu i pershtatshem per dildo dhe vibrator.
Permasa: 11 cm, diam. 3 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!