Menge Penisi Vibruese

05822390000

700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi e zeze me strukture stimuluese dhe nje xhep ku mund te vendoset vibratori i holle. Vibrimet jane me nivele te ndryshme. Gjatesia 7cm, diametri fleksibel. Materiali: TPE, ABS. Baterite e perfshira.

Info shtesë

Menge penisi e zeze me strukture stimuluese dhe nje xhep ku mund te vendoset vibratori i holle. Vibrimet jane me nivele te ndryshme. Gjatesia 7cm, diametri fleksibel. Materiali: TPE, ABS. Baterite e perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!