Zgjatues Penisi Latex Extension

05219900000

1,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi ngjyre-mishi latex me kokra stimuluese dhe zgjatje 7 cm.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Menge penisi ngjyre-mishi latex me kokra stimuluese dhe zgjatje 7 cm. Masa: 16cm, diametri 3cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!