Menge Penisi TPE Sleeve II

05215900000

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi ngjyre te zeze transparente me unaze testikujsh fleksibel, damare te forte dhe koke te madhe duke shtuar 3 cm gjatesi. Gjatesia totale: 13 cm, diam. i menges 1.9 cm, diam i unazes 2.9 cm. Materiali: TPE

Info shtesë

Menge penisi ngjyre te zeze transparente me unaze testikujsh fleksibel, damare te forte dhe koke te madhe duke shtuar 3 cm gjatesi. Gjatesia totale: 13 cm, diam. i menges 1.9 cm, diam i unazes 2.9 cm. Materiali: TPE

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!