Menge Penisi TPE Sleeve

05215740000

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi, e hapur nga te dyja anet, me strukture stimuluese dhe unaze testikujsh. Ngjyre e zeze transparente. Gjatesia 6.5 cm. Diam i brendshem dhe i unazes 2.3 cm, fleksible. Materiali: TPE.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Menge penisi, e hapur nga te dyja anet, me strukture stimuluese dhe unaze testikujsh. Ngjyre e zeze transparente. Gjatesia 6.5 cm. Diam i brendshem dhe i unazes 2.3 cm, fleksible. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!