Zgjatues Penisi Double Trouble Girth Gainer

05103940000

5,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi per te zmadhuar gjatesine dhe trashesine e penisit deri ne 33%. I hapur ne maje. Ngjitur me nje dildo, per penetrim te njekohshem ne vagine dhe anus. Me lidhese. Gjatesia e menges: 15 cm, diam. i brendshem 2.5 cm. Dildo: 13 cm i gjate. Materiali: TPE. Perfshihen lubrifikant dhe pastrues.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Menge penisi per te zmadhuar gjatesine dhe trashesine e penisit deri ne 33%. I hapur ne maje. Ngjitur me nje dildo, per penetrim te njekohshem ne vagine dhe anus. Me lidhese. Gjatesia e menges: 15 cm, diam. i brendshem 2.5 cm. Dildo: 13 cm i gjate. Materiali: TPE. Perfshihen lubrifikant dhe pastrues.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!