Menge Penisi Orgasmus Wunder Black

05168720000

710 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vendosi ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy. Strukture stimuluese.

Info shtesë

Vendosi ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy. Strukture stimuluese. 6 cm i gjate, diametri 3 cm (elastik). Material silikon i reshkitshem.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!