Menge Penisi Sleeve & Ring

05136360000

1,660 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi ngjyre natyrale me pamje natyrale dhe nje unaze testikujsh te integruar. 6.5 cm i gjate, diam. i brendshem 2.5 cm,unaza e testikujve diam. 3 cm (te dyja shume fleksibel). Ngjyre natyrale. Materiali: TPE.

Info shtesë

Menge penisi ngjyre natyrale me pamje natyrale dhe nje unaze testikujsh te integruar. 6.5 cm i gjate, diam. i brendshem 2.5 cm,unaza e testikujve diam. 3 cm (te dyja shume fleksibel). Ngjyre natyrale. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!