Zgjatues Penisi Love Clone Natural

05214260000

4,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

NMC

Thjesht përdoreni këtë si një prezervativ dhe impresiononi partneren tuaj me një zgjatim prej 4,5 cm. Ajo rri puthitur me penisin tuaj duke zgjatur edhe ereksionin. Me ngjyrë natyrale, material i butë që duket si lëkurë e vërtetë. Përfshihet një mostër pudër talk.

Info shtesë

Thjesht përdoreni këtë si një prezervativ dhe impresiononi partneren tuaj me një zgjatim prej 4,5 cm. Ajo rri puthitur me penisin tuaj duke zgjatur edhe ereksionin. Me ngjyrë natyrale, material i butë që duket si lëkurë e vërtetë. Përfshihet një mostër pudër talk.

Gjatësia: 18 cm, thellësia: 13cm, diam. Ø shumë fleksibël.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!