Zgjatues Penisi Crystal Skin

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Crystal Skin

Zgjatues penisi me damare dhe koke te forte. Prej materiali si silikon shume elastik per erksione me te gjata. 

Info shtesë

Zgjatues penisi me damare dhe koke te forte. Prej materiali si silikon shume elastik per erksione me te gjata.
16 cm i gjate, diametri 2.5 cm (shume elastik).
Per cdo mase penisi.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!