Zgjatues Penisi Super Dick

3,840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Menge penisi e trashe transparente me damare te frure dhe 1 cm zgjatim. Thjeshte vednoseni dhe shijoni ndjesine e ngushte per ereksion me te gjate dhe kenaqeni parteneren dhe sierfaqen stimuluese. 

Info shtesë

Menge penisi e trashe transparente me damare te frure dhe 1 cm zgjatim. Thjeshte vednoseni dhe shijoni ndjesine e ngushte per ereksion me te gjate dhe kenaqeni parteneren dhe sierfaqen stimuluese.
Permasa: 16 cm, diametri 2 cm ( fleksibel).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!