Strap-on Vibe Easy Rider Black

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Penis i bute prej gome boshe nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme. Me ripa te rregullueshem per cdo mase.

Info shtesë

Penis i bute prej gome boshe nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme. Me ripa te rregullueshem per cdo mase. Permasa: 16cm i gjate, 11 cm i thelle, diametri jashtem: 4.5cm, diametri i brendshem: 3cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!