Strap-On Set4 Natural

05261000000

7,630 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Për Femër me Femër & Femër me Mashkull!
Nuk ka kufij për fantazitë tuaja vaginale apo anale, tashmë ju mund tja bëni shoqes apo shokut tuaj. Strap-on i zi, me rripa të rregullueshëm në përmasa për një përshtatje sa më të mire. Me 3 dildo me ngjyrë natyrale dhe me forma të ndryshme.

Dildo me pamje natyrale në formë penisi (16 cm, Ø 3,5 cm)
Dildo i vogël për penetrim anal (15 cm, Ø 1,5-2,5 cm) 
Dildo për Pikën G  i përkulur në mënyrë anatomike (15 cm, Ø 3,5 cm).

Info shtesë

Për Femër me Femër & Femër me Mashkull!
Nuk ka kufij për fantazitë tuaja vaginale apo anale, tashmë ju mund tja bëni shoqes apo shokut tuaj. Strap-on i zi, me rripa të rregullueshëm në përmasa për një përshtatje sa më të mire. Me 3 dildo me ngjyrë natyrale dhe me forma të ndryshme.

Dildo me pamje natyrale në formë penisi (16 cm, Ø 3,5 cm)
Dildo i vogël për penetrim anal (15 cm, Ø 1,5-2,5 cm)
Dildo për Pikën G  i përkulur në mënyrë anatomike (15 cm, Ø 3,5 cm).

Materiali: TPR (dildot), PVC (strap-on), poliamide, pa phthalate sipas Rregullores së BE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!