Strap-on Bull Power

05214340000

4,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Strap-on me penis me tunel ne ngjyre dhe forme natyrale. Fusni penisin ne tunelin e penisit te mbathjeve dhe lejoni partneren te ndjenje damaret e forte dhe masen e rritur, ndersa ju shijoni nje penetrim te ngushte.

Info shtesë

Strap-on me penis me tunel ne ngjyre dhe forme natyrale. Fusni penisin ne tunelin e penisit te mbathjeve dhe lejoni partneren te ndjenje damaret e forte dhe masen e rritur, ndersa ju shijoni nje penetrim te ngushte. Masa: 15cm(i gjate) 10cm(i thelle), Ø 4 cm (jashte), Ø 3 cm (i brendshem)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!