Strap-On Pussy

05200710000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Per femra dhe meshkuj!
Strap-On me vagine e cila mund te zgjerohet, ngjyre natyrake (gjeresia 1.5cm, gjatesia 4cm), clitor dhe buze te theksuar. Kenaqesi perfekte per meshkuj dhe femra! Gjatesia maksimale e lidheseve 100cm. Materiali: silikon.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Per femra dhe meshkuj!
Strap-On me vagine e cila mund te zgjerohet, ngjyre natyrake (gjeresia 1.5cm, gjatesia 4cm), clitor dhe buze te theksuar. Kenaqesi perfekte per meshkuj dhe femra! Gjatesia maksimale e lidheseve 100cm. Materiali: silikon.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!