Strap-On Easy Rider Natural

05784360000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Penis i bute prej gome boshe nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme. Me ripa te rregullueshem per cdo mase. Permasa: 17cm i gjate, 10 cm i thelle, diametri jashtem: 3.9-4.3cm, diametri i brendshem: 3.2cm.

Info shtesë

Penis i bute prej gome boshe nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme. Me ripa te rregullueshem per cdo mase. Permasa: 17cm i gjate, 10 cm i thelle, diametri jashtem: 3.9-4.3cm, diametri i brendshem: 3.2cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!