Krem Stimulues Indian Love Cream Women 80Ml

1,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Krem stimulues për Femra!
Edhe një sasi e vogël e këtij kremi stimulues mbi clitor nxit qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye intensifikon orgazmat tuaja. Aromë e lehtë orientale.

Nxit qarkullimin e gjakut;
Rrit dëshirën seksuale.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Krem stimulues për Femra!
Edhe një sasi e vogël e këtij kremi stimulues mbi clitor nxit qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye intensifikon orgazmat tuaja. Aromë e lehtë orientale.

Nxit qarkullimin e gjakut;
Rrit dëshirën seksuale.

Përbërësit: ekstrakte bimore, ekstrakte frutash, etj

Përdorimi: Përhapni një sasi të vogël kremi në clitor dhe masazhojeni atë butësisht. 80ml.
Efektiviteti mund të ndryshojnë për persona të ndryshëm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!