Krem Lady Explosion Libido 40Ml

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lust

Krem per FEMRA
Krem intim per femra. Permireson qarkullimin e gjakut, ndihmon per te patur nje orgazem me te forte. Shton deshiren seksuale. Ndjesi e forte kenaqesie, kendshme.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Krem per FEMRA
Krem intim per femra. Permireson qarkullimin e gjakut, ndihmon per te patur nje orgazem me te forte. Shton deshiren seksuale. Ndjesi e forte kenaqesie, kendshme.
Perberesit: Ekstrakte pjepri, ekstrakte Macadamia, etj.
Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne klitor dhe masazhojeni butesisht. 40ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!