Krem Penisi Lust Mr. Bang XXL 80Ml

1,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lust

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.

Info shtesë

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.
Perberesit: Ekstrakte nga gjethe Ginkgo, Vaj Jojoba etj.
Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis dhe masazhojeni butesisht. 80ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!