Stimulues Longtime Lover 15Ml

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Spray per MESHKUJ
Spray per nje performance me te gjate. Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit. Ndjesi e fresket dhe e bute ne penisin tuaj. Redukton ndjeshmerine e larte.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Spray per MESHKUJ
Spray per nje performance me te gjate. Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit. Ndjesi e fresket dhe e bute ne penisin tuaj. Redukton ndjeshmerine e larte.
Perberesit: Aloe Barbadensis, Ekstrakte Ginkgo, etj.
Perdorimi: 2-3 sprucime mbi siperfaqen e penisit 2-3 min perpara aktit. 15ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!